W ramach programu Osady Życia proponujemy Państwu zupełnie nową, ulepszoną przestrzeń do życia rekreacji w pięknych okolicznościach przyrody, z dala od zgiełku wielkiego miasta. Za stosunkowo nieduże pieniądze możesz zostać szczęśliwym posiadaczem całorocznego i niemalże samowystarczalnego domku i to w przeciągu zaledwie kilku miesięcy, a dodatkowo być posiadaczem kawałka ziemi z ogródkiem, gdzie możesz wygospodarować przestrzeń na warzywniaczek, drzewka owocowe, a może nawet własną pasiekę, które poza zdrową żywnością zapewnią Ci również spokój wewnętrzny i poczucie zaopiekowania, tak ważne w obecnych czasach. Ważnym elementem naszego samopoczucia jest również spełnienie i rozwój, a to miejsce może stać się przestrzenią do rozwijania Twojego nowego hobby np. ceramiki, wikliniarstwa czy wędkarstwa. 

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Masz dosyć życia w mieście, ciągłego hałasu, korków, konieczności zakupów w supermarketach, bo nigdzie blisko nie ma żadnych lokalnych, polskich sklepików ze zdrową żywnością, a zdrowa żywność na półkach w tych sklepach to tak naprawdę nie jest zdrowa żywność, bo jest zatruta i tylko nazywa się eko, a to jest eko-bzdura.

Ponadto być może płacisz niemało za ciasne mieszkanie, które wynajmujesz, masz pracę, której nie lubisz,

Dzięki Osadzie Życia możesz nagle zmienić przestrzeń życiową, mieć pełną obfitość i możliwość rozwoju poprzez:

  • kontakt z naturą, podczas gdy w mieście jest to utrudnione, szczególnie gdy ktoś nie ma środka transportu,
  • kontakt z ludźmi podobnymi do siebie, którzy mają podobne wartości, podobnie czują, podobnie myślą, mają różne kompetencje,
  • wzajemne oddziaływanie ludzi na siebie tak, żeby na przykład dzieci wzrastały razem, a zamiast kłótni był zawsze spokój oraz radość przeżywania wspólnych chwil,
  • możliwość uczestniczenia w warsztatach (np. Warsztatach Mocy/ Warsztatach Życia), które podniosą Twoje poczucie własnej wartości, a wszystkie uczucia i emocje, które teraz być może tłumisz, żeby nie przeżywać, zostaną Ci oddane poprzez przebywanie właśnie w takim sprzyjającym środowisku,
  • możliwość edukacji domowej dla Twoich dzieci wpierającej rozwój ich mocnych stron i samoakceptację.

 

Jedną z technologii, którą stosujemy są domki bukowe, które można w prosty sposób zbudować z naturalnych materiałów, niekoniecznie wyłącznie z drewna. Do wypełnienia ścian o konstrukcji drewnianej stosujemy specjalne płyty z betonu konopnego z mieszanką naturalnego budulca: liści bukowaych i paździerza konpnego. Technologia wzoruje się na budownictwie, w którym elementy konstrukcyjne modeluje się w ten sposób, że ściany zewnętrzne stają się częścią konstrukcji, bez konieczności stosowania drogich obecnie elementów wzmacniających i łączeń.

Wnętrze domków, może być dowolnie zaprojektowane przy wsparciu naszych Architektów Życia, specjalizujących się w budownictwiye jednorodzinnym. Przestrzeń wewnętrzna i zewnętrzna to feng shui oparte na Twoich indywidualnych preferencjach, a styl możesz wybrać sobie z naszej oferty – jeden z 7 wariantów lub dla kreatywnych można zaproponować połączenie kilku wariantów naraz. Przestrzeń Zewnętrzna, czyli altanki, ziemianki i inne elementy natury zależne jest od wyboru tego, czym pragniesz się zajmować np. na produkcję warzyw lub chowu zwierząt w permakulturze (wszystkie elementy składowe, nasiona, sadzonki, materiały, dostarczane są przez firmy, które dołączyły do naszej wspólnej rodziny życia, w której ludzie realizują Biznes i Inwestycje Życia z nastawieniem na dobro nas wszystkich i dlatego to działa).

Obecny świat dyskreuje życie m. in. przez restrykcyjne prawo, dzielenie ludzi na lepszych i gorszych od ocen w szkole, aż po awanse prowadzące do fikcyjnego poczucia władzy. Odzyskaj zatem najważniejszą władzę nad własnym życiem, razem z nami ludźmi. Którzy patrzą na świat zupełnie inaczej niż kreuje to zbrodnicza telewizja, kinematografia, religie, podszywające się pod prawdę natury, którą zna każdy od dziecka, gdzie matka natura daje obficie z mocą Stwórcy, gdy sami czujemy się jej częścią i dążymy do świadomości i jedności wszystkich nas. Osady są więc przestrzeniami, które żyją, w których coraz więcej programów, ludzi wspólnie jako rodzina, tworzą społeczności, sieci życia i kreują lepszy świat, napędzając tym także innych.