OSADA KONIKOWO k. KOSZALINA

Jeżeli marzysz o zmianie przestrzeni życiowej i zamieszkaniu poza miastem, w sąsiedztwie zaprzyjaźnionych rodzin, które zaczynają nowe życie na wsi, blisko natury, z dala od zgiełku i ciężaru miasta, to ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Miejsce, które mamy do dyspozycji, położone jest na uboczu Konikowa, 15 minut do centrum Koszalina, 30 minut do morza. Otoczone łąkami i polami, w ciszy i spokoju, w bliskiej odległości od stacji paliw, około 400 m od drogi wojewódzkiej nr 167 i pozostałej części wioski.

Przestrzeń ta składa się z dwóch podłużnych działek po obu stronach drogi gminnej. Droga nieutwardzona, wymaga odnowienia, w niedalekiej przyszłości, połączy się ona z drogą budującego się w pobliżu osiedla.

Działka położona bardziej na południe, posiada dostęp do rzeczki Czarnej, niedaleko rośnie las brzozowy, grunty są torfowe. Ze względu na to, że praktycznie w całości wchodzi ona w obszar korytarza ekologicznego zabudowa na niej nie jest możliwa, natomiast na wyżej położonej działce, istnieje możliwość postawienia dwóch, nawet trzech domków, a do każdego z nich przydzielenia około 10-12 arów terenu. Miejsce to może stać się dzięki Tobie prawdziwą oazą, osadą pełną życia dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Domki, czy nawet cała osada mogą być całkowicie samowystarczalne. Także w zakresie wyżywienia w ramach tzw. Kooperatyw Życia opartych o lokalną walutę czy wymianę barterową z innymi osadami, które powstają lub już funkcjonują w okolicy, głównie na terenie Pojezierza Drawskiego.

W tym celu proponujemy zagospodarowanie działki z dostępem do rzeczki, na cele uprawy permakulturowej i hodowli zwierząt (koników polskich, owiec, kóz czy kur) – wspólnotowej lub wydzielenia dla każdej z rodzin osobnego ogródka. Na terenie znajdzie się również możliwość utworzenia części wspólnych, w których Wy i Wasze dzieci będziecie mogli spędzać wspólnie czas a może nawet uczyć się we własnej Szkole Życia, opartej o niezależną edukację domową.

Postawienie domków do 35 m2 nie wymaga pozwolenia na budowę, a ich budowa jest możliwa w ramach programu „Pomóż mi Polsko” oraz poprzez działania Architektów Życia. W miejscu tym, dla ludzi gotowych, istnieje możliwość założenia całkowicie niezależnych Rodowych Ksiąg Majątkowych, a także pomocy w uzyskaniu Autonomii w Narodzie i ochrony prawnej na bazie Prawa Naturalnego.

W ramach programu, dajemy także wsparcie w uzyskaniu gotowości, dla tych którzy chcą żyć całkowicie poza systemem, bez jakichkolwiek podatków i opłat.

Program „Pomóż mi Polsko”, przeznaczony jest przede wszystkim dla ludzi którzy nie chcą się mieszać w polityczne i wojenne przepychanki, mają już dość kłamstw, trucia i chaosu, i którzy być może jak i Ty budują swój świat na nowo, w wolności tego kim są, prowadząc życie jako suwereni, ludzie żywi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *