Osady Życia to jeden z naszych programów komplementarnych, zawierający w sobie inne Programy Życia takie jak:

dzięki czemu stanowi atrakcyjną ofertę zarówno dla osób, pragnących zamieszkać w takim miejscu, ale także dla inwestorów, chcących lokować tutaj swój biznes lub wykonywać swoje usługi.

Osady Życia to te istniejące i te które, dopiero mają powstać zgromadzone w jednym miejscu na tym serwisie i natchnięte duszą, jaką stanowią te programy na przyszłość.

Poznaj naszą ofertę:

Zamieszkaj w Osadzie Życia

Zainwestuj w Osadę Życia

Osady Życia to miejsca, w których dopasowujemy się do możliwości finansowych ludzi, którzy zdecydowali się zmienić przestrzeń życiową poprzez zmianę samego siebie na rzecz wszystkich nas. To miejsca, w których wartości, które każdy ma na 100%, takie jak miłość, prawda, wzajemny szacunek, poczucie tożsamości, jedność są wyrazem naszego zaangażowania w tworzenie nie tylko materii ale też towarzyszącej jej duszy. Osady jako akceleratory energii życiowej buduje się od podstaw, czyli od serca, a później wszystko już jest prostsze. Jeżeli nie łatwo jest Ci dotrzeć do takiego etapu swojego życia, w którym czujesz do drugiego człowieka jedynie współodczuwanie, prawdę i inne wyższe uczucia to z nami w ramach Warsztatów Mocy i Życia, ale także licznych festiwalów organizowanych na terenie kraju, gdzie tacy ludzie jak Ty i ja, dla których radość życia i tworzenie raju dla naszych dzieci jest najważniejsze, czyli traktujemy je z najwyższą wagą. W atmosferze takiej budowana jest teraźniejszość każdego dnia i rzeczywistość, czyli wiedza o rzeczach i otaczającym nas świecie. Domki, które są elementem osad można dowolnie konfigurować w zależności od zasobności naszego serca, tworzyć je również dla innych, bo być może ktoś korzystnie i dla nas będzie wsparciem w innym zakresie, który akurat w naszym życiu może stać się mocniejszy i pełniejszy.