Masz dosyć zatłoczonego miasta, korków i ciągłego hałasu?
Już od dłuższego czasu pcha Cię w stronę natury?

Nie bój się zmian, otwórz serce na pragnienie Twojej duszy!

Przepiękny stary dom z duszą (była szkoła) na sprzedaż na Pojezierzu Drawskim, przy trasie Łobez – Chociwel, z przedogródkiem, ogrodem i warzywniaczkiem.

Nieruchomość może się stać inwestycją pod Twój biznes, agroturystykę, pracownię ceramiczną, miejscem na warsztaty, leśne przedszkole, natchnięte duszą naszych programów takich jak Osady ŻyciaPrzedszkola ŻyciaSanatoria Życia czy Warsztaty Mocy.

Opis nieruchomości

Dom na Pojezierzu Drawskim przy trasie Łobez – Chociwel. Dom jest około stuletni, murowany na podwalinie z kamienia o powierzchni 180m2, jednokondygnacyjny ze strychem po części zagospodarowanym i podpiwniczeniem, do którego doprowadzone są media. Ponieważ jest rozpoczęty remont, zarówno funkcje poszczególnych pomieszczeń jak i ich układ można zmienić. Dom jest solidnym budynkiem i pełnił rolę szkoły. Ma 2 części mieszkalne (jedna z ogródkiem od ulicy, druga z podwórzem, ogrodem). Działka ma około 36 arów. Przynależna działka jest w pełni zagospodarowana z dużą częścią warzywną i namiotami foliowymi oraz z nowymi nasadzeniami drzew i krzewów. Dodatkowo jest garaż, wiata i budynek gospodarczy. Istnieje możliwość dokupienia kilku lub kilkunastu hektarów ziemi po przeciwnej stronie działki, jest też możliwość dzierżawy gruntów obok tej nieruchomości.

W budynku na parterze mogą zamieszkać swobodnie 2 rodziny (są 2 niezależne wejścia), jak również na wysokim strychu mogą powstać 2 mieszkania. Na strychu znajduje się wędzarnia. Budynek gospodarczy spełniał rolę kuchni letniej. Jest też kurnik i wybieg dla kur.

Galeria

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu jak najszybciej w celu poznania szczegółów!


Pod numerem telefonu
512 276 835
lub
535 650 610